SZANOWNI PAŃSTWO

Informujemy, że komunikaty syndyka dotyczące postępowania Basel Olten Pharm S.A. w upadłości znajdują się w zakładce Basel Olten Pharm w głównym menu strony

———————————————————————————————–

KOMUNIKAT SYNDYKA DOLCAN PLUS S.A.

Syndyk Dolcan Plus S.A. w upadłości, informuje, że z dniem 01 czerwca 2019 roku zmianie ulega adres korespondencyjny syndyka.

Nowy adres to: ul. Wspólna 35 lok. 17, 00-519 Warszawa.

——————————————————————————————————————

KOMUNIKAT BYŁEGO SYNDYKA HYPERION S.A.

Były Syndyk Hyperion S.A. w upadłości informuje, że że postanowieniem z dnia 19 września 2018 r. Sąd Okręgowy w Warszawie, XXIII Wydział Gospodarczy Odwoławczy  (sygn. akt XXIII Gz 846/18), po rozpoznaniu zażalenia spółki Hyperion S.A. (Upadły) na postanowienie Sądu Rejonowego X Wydział Gospodarczy z dnia 23.02.2018 r., sygn. akt X GU 1843/16 o ogłoszeniu upadłości Hyperion S.A., zmienił postanowienie o ogłoszeniu upadłości poprzez oddalenie wniosku o ogłoszenie upadłości.

Postanowienie to stało się prawomocne z chwilą jego wydania.

W związku z wydaniem powyższego postanowienia z dniem 19 września 2018 r. ustała funkcja syndyka masy upadłości oraz wygasły wszystkie udzielone przez niego pełnomocnictwa.

Komunikat byłego syndyka dostępny tutaj

​——————————————————————————————————————

KOMUNIKAT SYNDYKA PRÓCHNIK S.A.

Syndyk Próchnik S.A. w upadłości informuje, że w dniu 05 czerwca 2018 r. Sąd Rejonowy dla Łodzi-Śródmieścia w Łodzi, XIV Wydział Gospodarczy ogłosił upadłość spółki Próchnik S.A. i ustanowił moją osobę syndykiem masy upadłości (sygn. akt XIV GU 297/18 – obecna sygnatura XIV GUp 109/18)

Zawiadomienie o ogłoszeniu upadłości dostępne tutaj

​——————————————————————————————————————

​​​KOMUNIKAT SYNDYKA DOLCAN PLUS S.A.

W związku z szeregiem pytań ze strony potencjalnych inwestorów zainteresowanych kontynuacja oraz zakupem inwestycji Upadłej spółki pod nazwą „Osiedle Rubikon” Syndyk masy upadłości Dolcan Plus S.A. w upadłości informuje, że na ukończeniu jest opis i oszacowanie inwestycji.

W związku z powyższym Syndyk zaprasza do składania pocztą elektroniczną deklaracji zakupu nieruchomości (listów intencyjnych) przez podmioty zainteresowane jej nabyciem wraz ze wskazaniem propozycji warunków kupna, w szczególności stanowiska co do zabezpieczenia interesów osób, które zawarły z Upadłym umowy na zakup lokali za zapłatą głównej części ceny. Deklaracje należy wysyłać na adres e-mail: [email protected]

Niezwłocznie po zakończeniu opisu i oszacowania inwestycji pn. „Osiedle Rubikon” Syndyk udostępni zainteresowanym osobom w formie elektronicznej wyżej wymieniony dokument oraz wyznaczy terminy, w których możliwe będzie dokonanie oględzin osiedla.